2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınav programı

07 Nisan 2022, Perşembe 2528

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM  BAHAR YARI YILI ARA SINAV PROGRAMI
Tarih 1. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Dr. Öğr. Üyesi EŞREF TEMEL TRH 102 Osmanlı Paleografyası-II 18.04.2022 10:00-11.00 A-15/A-16
Arş.Gör.Dr. CİHAN ORUÇ TRH 104 Türk Kültür Tarihi 19.04.2022 13.00-14.00 A-15/A-16
Dr. Öğr. Üyesi MELİKE KARABACAK YILMAZ TRH 106 Tarih Metodolojisi-II 20.04.2022 15:00:16.00 A-15/A-16
Doç. Dr. BAYRAM ARİF KÖSE TRH 112 İlk Müslüman Türk Devletleri Tarihi 20.04.2022 10:00-11.00 A-15/A-16
Dr. Öğr. Üyesi ZEMZEM YÜCETÜRK TRH 114 Eski Anadolu Tarihi ve Uygarlığı 21.04.2022 10:00:11:00 A-15/A-16
Dr. Öğr. Üyesi ZEMZEM YÜCETÜRK TRH 110 Helen ve Roma Tarihi 22.04.2022 10:00-11.00 A-15/A-16
  Türk Dili-II 18.04.2022 15.00-16:00 UZEP
  Yabancı Dil(İngilizce)-II 19.04.2022 15.00-16:00 UZEP
Tarih 2. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati  
Doç. Dr. HAMİT ŞAFAKCI TRH 206 Osmanlı Tarihi-II 18.04.2022 11:00-12:00 A-15/A-16
Dr. Öğr. Üyesi ALİ İRFAN KAYA TRH 208 Osmanlıca Tarihi Metinler-II 19.04.2022 10:00-11.00 A-15/A-16
Arş.Gör.Dr. NAGEHAN KÜÇÜKYILDIZ TRH 210 Türkiye Selçuklu Devleti Tarihi 20.04.2022 13:00-14:00 A-15/A-16
Arş.Gör.Dr. CİHAN ORUÇ TRH 256 Ortaçağ Avrupa Tarihi 21.04.2022 14:00-15:00 A-15/A-16
Doç. Dr. BAYRAM ARİF KÖSE TRH 212 Büyük Selçuklu Devleti Tarihi-II 21.04.2022 15:00-16:00 A-15/A-16
Doç. Dr. BAYRAM ARİF KÖSE TRH 214 İslam Medeniyeti Tarihi 22.04.2022 11:00-12:00 A-15/A-16
Tarih 2. Sınıf İkinci Öğretim
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Doç. Dr. HAMİT ŞAFAKCI TRH 206 Osmanlı Tarihi-II 18.04.2022 11:00-12:00 A-15/A-16
Dr. Öğr. Üyesi ALİ İRFAN KAYA Osmanlıca Tarihi Metinler-II 19.04.2022 10:00-11.00 A-15/A-16
Doç. Dr. BAYRAM ARİF KÖSE Türkiye Selçuklu Devleti Tarihi 20.04.2022 13:00-14:00 A-15/A-16
Arş.Gör.Dr. CİHAN ORUÇ Ortaçağ Avrupa Tarihi 21.04.2022 14:00-15:00 A-15/A-16
Doç. Dr. BAYRAM ARİF KÖSE Büyük Selçuklu Devleti Tarihi-II 21.04.2022 15:00-16:00 A-15/A-16
Doç. Dr. BAYRAM ARİF KÖSE İslam Medeniyeti Tarihi 22.04.2022 11:00-12:00 A-15/A-16
Tarih 3. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Dr. Öğr. Üyesi MELİKE KARABACAK YILMAZ TRH 302 Osmanlı Medeniyeti Tarihi-II 18.04.2022 13:00-14:00 D-118/D123
Dr. Öğr. Üyesi EŞREF TEMEL TRH 304 Osmanlı Tarihi-IV 19.04.2022 14:00-15:00 D-118/D123
Doç. Dr. FARUK TAŞKIN TRH 354 Türkiye ve Orta Doğu 19.04.2022 09:00-10:00 D-118/D123
Doç. Dr. FARUK TAŞKIN TRH 358 Osmanlı Yenileşme ve Fikir Hareketleri Tarihi Semineri-II 19.04.2022 17:00-18:00 D-123
Doç. Dr. AHMET ATALAY TRH 310 Osmanlı Diplomatikası-II 20.04.2022 16:00-17:00 D-118/D123
Doç. Dr. AHMET ATALAY TRH 308 Milli Mücadele Tarihi 21.04.2022 11:00-12:00 D-118/D123
Arş.Gör.Dr. MUHİTTİN KUL TRH 360 Osmanlı Tarihi Semineri-II 22.04.2022 09:00-10:00 D-123
                 Tarih 3. Sınıf İkinci Öğretim
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Dr. Öğr. Üyesi MELİKE KARABACAK YILMAZ Osmanlı Medeniyeti Tarihi-II 18.04.2022 13:00-14:00 D-118/D123
Doç. Dr. YAŞAR CANATAN TRH 310 Osmanlı Diplomatikası-II 18.04.2022 09.00-10.00 D-118/D123
Dr. Öğr. Üyesi EŞREF TEMEL Osmanlı Tarihi-IV 19.04.2022 14:000-15:00 D-118/D123
Doç. Dr. FARUK TAŞKIN TRH 354 Türkiye ve Orta Doğu 19.04.2022 09:00-10:00 D-118/D123
Doç. Dr. FARUK TAŞKIN TRH 358 Osmanlı Yenileşme ve Fikir Hareketleri Tarihi Semineri-II 19.04.2022 17:00-18:00 D-123
Doç. Dr. AHMET ATALAY TRH 308 Milli Mücadele Tarihi 21.04.2022 11:00-12:00 D-118/D123
Prof. Dr. MUSTAFA SITKI BİLGİN TRH 360 Osmanlı Tarihi Semineri-II 22.04.2022 09:00-10:00 D-123
Tarih 4. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Prof. Dr. MUSTAFA SITKI BİLGİN TRH 404 Çağdaş Türk Dünyası Tarihi 18.04.2022 16:00-17:00 D-118/D123
Dr. Öğr. Üyesi MELİKE KARABACAK YILMAZ TRH 478 Balkan Tarihi 18.04.2022 14.00-15:00 D-118/D123
Dr. Öğr. Üyesi ZEMZEM YÜCETÜRK TRH 408 Çağdaş Dünya Tarihi 19.04.2022 11:00-12:00 D-118/D123
Prof. Dr. NURİ YAVUZ TRH 410 Türk Demokrasi Tarihi 20.04.2022 11:00-12:00 D-118/D123
Prof. Dr. NURİ YAVUZ TRH 412 Anadolu Beylikleri Siyasi ve Kültür Tarihi 21.04.2022 16:00-17:00 D-118/D123
Arş.Gör.Dr. SÜLEYMAN YELOCAĞI TRH 456 Cumhuriyet Dönemi Eğitim ve Kültür 22.04.2022 13:00-14:00 D-118/D123
Arş.Gör.Dr. SÜLEYMAN YELOCAĞI TRH 460 T.C. İktisadi ve Sosyal Tarihi 22.04.2022 16:00-17:00 D-118/D123
Tarih 4. Sınıf İkinci Öğretim
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Doç. Dr. YAŞAR CANATAN TRH 404 Çağdaş Türk Dünyası Tarihi 18.04.2022 16:00-17:00 D-118/D123
Dr. Öğr. Üyesi MELİKE KARABACAK YILMAZ TRH 478 Balkan Tarihi 18.04.2022 14.00-15:00 D-118/D123
Dr. Öğr. Üyesi ZEMZEM YÜCETÜRK TRH 408 Çağdaş Dünya Tarihi 19.04.2022 11:00-12:00 D-118/D123
Üniv. Dışından ALİ KAŞIYUĞUN TRH 410 Türk Demokrasi Tarihi 20.04.2022 11:00-12:00 D-118/D123
Arş.Gör.Dr. NAGEHAN KÜÇÜKYILDIZ TRH 412 Anadolu Beylikleri Siyasi ve Kültür Tarihi 21.04.2022 16:00-17:00 D-118/D123
Arş.Gör.Dr. SÜLEYMAN YELOCAĞI TRH 456 Cumhuriyet Dönemi Eğitim ve Kültür 22.04.2022 13:00-14:00 D-118/D123
Arş.Gör.Dr. SÜLEYMAN YELOCAĞI TRH 460 T.C. İktisadi ve Sosyal Tarihi 22.04.2022 16:00-17:00 D-118/D123

 

2021-2022 BAHAR YARIYILI FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ARA SINAV PROGRAMI
SINIF DERSİN ADI SINAV GÜNLERİ SINAV SAATLERİ DERSLİKLER
Türk Dili ve Edebiyatı –I YDB 102 İngilizce-II Öğr.Gör. Pınar YAŞAR KIRAN 19.04.2022 15.00 UZEP
AİTB 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Öğr.Gör. İlker ALINMAZ 20.04.2022 15.00  UZEP
TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II Dr.Öğr.Üye.Neşe OKTAY  18.04.2022 11.00-12.00 A13  A14  A17  D117
TDE 106 Türkiye Türkçesi-II Dr.Öğr.Üye.Mehmet AKKUŞ  19.04.2022 11.00-12.00 A13  A14  D117
TDE 102 Osmanlı Türkçesi Arş.Gör.Dr. Muhittin KUL 20.04.2022 11.00-12.00 A13  A14
TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II Arş.Gör.Dr.Elif Nur ANBAR 21.04.2022 16.30-17.30 A13  A14  D117  
TDE 114 Kompozisyon-II Öğr.Gör.Dr.Mehmet Medeni DOĞAN   21.04.2022 11.00-12.00 A13 A14
TDE112 Türk Halk Edebiyatı IV Doç.Dr.Sedat BAHADIR 22.04.2022 11.00-12.00 A13  A14
Türk Dili ve Edebiyatı –II TDE 204 Eski Anadolu Türkçesi Dr.Öğr.Üye.Mehmet TERZİ 18.04.2022 13.00-14.00  A13 A14 D117
TDE 212 Türk Halk Edebiyatı IV  Doç.Dr.Mehmet ÖZDEMİR 19.04.2022 13.00-14.00 A13 A14 D117
TDE 208 Eski Türk Edebiyatı IV   Dr.Öğr.Üye.Ayşe ÇELEBİOĞLU 20.04.2022 13.00-14.00 A13 A14 D117
TDE 202 Eski Türkçe-II Dr.Öğr.Üye.Mehmet TERZİ 21.04.2022 13.00-14.00 A13 A14 D117
TDE210 Yeni Türk Edebiyatı IV Dr.Öğr.Üye. Neşe OKTAY 22.04.2022 13.00-14.00  A13 A14  D117
TDE206 Anadolu ve Rumeli Ağızları Dr.Öğr.Üye Erhan GİRAY 22.04.2022 16.30-17.30  A13 A14 D117
Türk Dili ve Edebiyatı-III TDE 352 Arapça-II Doç.Dr.Yaşar CANATAN 18.04.2022 14.10-15.10  A13 A14
TDE 306 Yeni Türk Edebiyatı Dr.Öğr.Üye.Elif KAYA 19.04.2022 14.10-15.10  A13  A14 D117
TDE358 Özbek Türkçesi Dr.Öğr.Üye.Erhan GİRAY 20.04.2022 14.10-15.10 A13 A14
TDE 302 Çağatay Türkçesi Dr.Öğr.Üye.Erhan GİRAY 21.04.2022 14.10-15.10 A13 A14 D117
DE 304 Eski Türk Edebiyatı VI Dr.Öğr.Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU  22.04.2022 14.10-15.10  A13  A14 D117
TDE 362 Çağdaş Türk Nesri  Dr.Öğr.Üye.Neşe OKTAY 18.04.2022 16.30-17.30  A13 A14
TDE308 Türk Halk Edebiyatı VI Doç.Dr.Mehmet ÖZDEMİR 20.04.2022 16.30-17.30 A13 A14
Türk Dili ve Edebiyatı-IV TDE 408 Yeni Türk Edebiyatı VIII Dr.Öğr.Üye.Elif KAYA 18.04.2022 15.20-16.20  A13 A14 A17
TDE406 Eski Türk Edebiyatı-VIII Dr. Öğr.Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU 19.04.2022 15.20-16.20 A13 A14 A17
TDE 460 Modern Eleştiri Kuramları Öğr.Gör.Dr. Mehmet Medeni DOĞAN  20.04.2022 15.20-16.20 A13 A14 A17
TDE 404 Cümle Bilgisi-II Dr. Öğr.Üye.Mehmet TERZİ  21.04.2022 15.20- 16.20 A13 A14 A17
TDE 452 Dilbilimi Dr.Öğr.Üye.Mehmet AKKUŞ  22.04.2022 15.20-16.20  A13 A14 A17
TDE 412 Mitoloji Doç.Dr.Sedat BAHADIR 19.04.2022 16.30-17.30 A13 A14 A17

 

Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü ARA SINAV Programı
Birinci Sınıf
Sosyoloji Giriş II SOS 102 Dr. Öğr. Üyesi. İlknur BEYAZ ÖZBEY 18.04.2022 09:00 D201
Türk Dili II TDB 102 Dr. Öğr. Gör. Mehmet MEDENİ DOĞAN 18.04.2022 15:00 UZEP
Sosyoloji Tarihi II SOS 104 Dr. Öğr. Üyesi. Jale KARHAN 19.04.2022 10:00 D201
Yabancı Dil II YDB 102 Öğr. Gör. Pınar YAŞAR KIRAN 19.04.2022 15:00 UZEP
Modern Mantık SOS 106 Doç. Dr. Caner ÇİÇEKDAĞI 20.04.2022 10:00 D201
Atatürk İlkeleri ve Inkılap Tarihi II AİTB 102 Öğr. Gör. İlker ALINMAZ 20.04.2022 15:00 UZEP
Bilişim Teknolojileri ve Uygulamaları ENF 104 Öğr. Gör. Özgür ÖNAL 21.04.2022 10:00 D201
Felsefeye Giriş II SOS 112 Dr. Öğr. Üyesi Ebru GÜVEN 22.04.2022 15:00 D201
İkinci Sınıf
Felsefe Tarihi II SOS 218 Dr. Öğr. Üyesi Gözde EKEN TAŞKAYA 18.04.2022 10:00 D201 - D202
Sosyal Bilimler Metodolojisi II SOS 208 Dr. Öğr. Üyesi Metin TÜRKMEN 18.04.2022 14:00 D201 - D202
Kurumlar Sosyolojisi SOS 204 Prof. Dr. Mehmet ŞÜKRÜ NAR 19.04.2022 11:00 D201 - D202
Siyaset Bilimi II SOS 214 Dr. Öğr. Üyesi Cihan KARA 20.04.2022 13:00 D201 - D202
Gelişim Psikolojisi SOS 210 Dr. Öğr. Üyesi. Jale KARHAN 20.04.2022 14:00 D201 - D202
Sosyal Tabakalaşma SOS 206 Dr. Öğr. Üyesi. İlknur BEYAZ ÖZBEY 21.04.2022 11:00 D201 - D202
Sosyoloji Teorileri II SOS 202 Doç. Dr. Kerem ÖZBEY 22.04.2022 10:00 D201 - D202
Üçüncü Sınıf
Oryantalizm SOS 360 Prof. Dr. Mehmet ŞÜKRÜ NAR 18.04.2022 11:00 D201
Sembolik Mantık SOS 364 Doç. Dr. Caner ÇİÇEKDAĞI 19.04.2022 13:00 D201
İstatistik Metodları SOS 302 Doç. Dr. Fatma GÜL AKGÜL 19.04.2022 14:00 D201 - D202
Toplumsal Cinsiyet  SOS 312 Dr. Öğr. Üyesi Jale KARHAN 20.04.2022 11:00 D201 - D202
Sosyal Psikoloji II SOS 306 Öğr.Gör. Cavit ÇOLAKOĞLU 21.04.2022 13:00 D201 - D202
Türkiye'de Siyasal Hayat ve Kurumlar SOS 362 Dr. Öğr. Üyesi Metin TÜRKMEN 21.04.2022 15:00 D201 - D202
Türkiye'nin Toplumsal Yapısı SOS 310 Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEYAZ ÖZBEY 22.04.2022 11:00 D201 - D202
Dördüncü Sınıf
Toplumsal Hareketler SOS 462 Dr. Öğr. Üyesi Metin TÜRKMEN 19.04.2022 16:00 D201
Sanat ve Edebiyat Sosyolojisi  SOS 450 Dr. Öğr. Üyesi JALE KARHAN 20.04.2022 16:00 D201 - D202
Etnik Gruplar Sosyolojisi SOS 456 Prof. Dr. Mehmet ŞÜKRÜ NAR 21.04.2022 14:00 D201
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik  SOS 402 Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK 21.04.2022 16:00 D201 - D202
Türkiye'de Sosyoloji II SOS 466 Doç. Dr. Kerem ÖZBEY 22.04.2022 13:00 D201 - D202
Din Sosyolojisi  SOS 406 Doç. Dr. Kerem ÖZBEY 22.04.2022 16:00 D201 - D202

 

2021-2022 BAHAR YARIYILI FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ARA SINAV PROGRAMI
FELSEFE BÖLÜMÜ 1. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı-Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Dr.Öğr.Ü. İlknur Beyaz Özbey SOS114 Sosyolojiye Giriş II 18.04.2022 09:00 D-201
Öğr.Gör.Dr. M. Medeni Doğan TDB102 Türk Dili II 18.04.2022 15:00 UZEP
Öğr.Gör. Pınar Yaşar Kıran YDB102 İngilizce II 19.04.2022 15:00 UZEP
Doç.Dr. Caner Çiçekdağı FLS106 Modern Mantık 20.04.2022 10:00 D-201
Öğr.Gör. İlker Alınmaz AİTB102 Atatürk İlkeleri ve İnk. Tar. II 20.04.2022 15:00 UZEP
Dr.Öğr.Ü. Celal Sabancı FLS104 İlkçağ Felsefe Tar. ve Met. II 21.04.2022 11:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Ebru Güven FLS102 Felsefeye Giriş II 22.04.2022 15:00 D-201
FELSEFE BÖLÜMÜ 2. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı-Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Doç.Dr. Caner Çiçekdağı FLS208 Varlık Felsefesi 18.04.2022 13:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Celal Sabancı FLS252 Felsefe Kavramları II 19.04.2022 09:00 D-120
Doç.Dr. Caner Çiçekdağı FLS254 Aristoteles ve Felsefesi 19.04.2022 13:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Ebru Güven FLS202 Batı Ortaçağ Fel. Tar. Met. II 20.04.2022 13:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Ebru Güven FLS204 Psikolojiye Giriş II 21.04.2022 14:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Ebru Güven FL206 Türk İslam Fel. Tar. II 22.04.2022 13:00 D-120
FELSEFE BÖLÜMÜ 3. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı-Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Doç.Dr. Caner Çiçekdağı FLS302 18. Yüzyıl Fel. Tar. Met. 18.04.2022 11:00 D-120
Doç.Dr. Kerem Özbey FLS356 Sivil Toplum ve Demokrasi 19.04.2022 11:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Ebru Güven FLS304 Ahlak Felsefesi 20.04.2022 11:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Metin Türkmen FLS360 Kültür Kimlik ve Toplum 21.04.2022 10:00 D-120
Öğr.Gör. Cavit Çolakoğlu FLS308 Sosyal Psikoloji 21.04.2022 13:00 D-201/D-202
Dr.Öğr.Ü. Uğur Daştan FLS306 Bilim Felsefesi 22.04.2022 11:00 D-308
FELSEFE BÖLÜMÜ 4. Sınıf
Öğretim Elemanının Adı-Soyadı Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik
Dr.Öğr.Ü. Celal Sabancı FLS404 Çağdaş Felsefe Tar. Met. II 18.04.2022 14:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Uğur Daştan FLS408 Çağdaş Türk Düşünce Tarihi 19.04.2022 10:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Uğur Daştan FLS458 Ahlak Teorileri 19.04.2022 14:00 D-120
Dr.Öğr.Ü. Celal Sabancı FLS410 Tarih Felsefesi 20.04.2022 14:00 D-120
Doç.Dr. Kerem Özbey FLS406 Çağdaş Sosyoloji Kuramları 22.04.2022 10:00 D-201/D-202
Dr.Öğr.Ü. Uğur Daştan FLS454 Postmodernizm ve Postyapısal. 22.04.2022 14:00 D-120

 

İngiliz Dili ve Edebiyatı 1. Sınıf Ara Sınavı
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Yeri Sınav Tarihi Sınav Saati
Öğr. Gör. Özlem ERDEM ÇAVDAR IDE102 Araştırma ve Yazma D203 D204 18.04.2022 11:00
Öğr. Gör. Yasin ÜNAL IDE104 Edebi Terimler-II D203 D204 21.04.2022 11:00
Öğr. Gör. Yasin ÜNAL IDE106 İngiliz Edebiyatı İncelemesi-II D203 D204 20.04.2022 11:00
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE IDE108 Dilbilim-II D203 D204 19.04.2022 11:00
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE IDE110 Klasik Edebiyat D203 D204 22.04.2022 11:00
Öğr. Gör. Dr. Mehmet Medeni DOĞAN TDB102 Türk Dili-II   18.04.2022 15:00
Öğr. Gör. İlker ALINMAZ AİTB102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II   20.04.2022 15:00
İngiliz Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf Ara Sınavı
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Yeri Sınav Tarihi Sınav Saati
Öğr. Gör. Ercan SOYSAL IDE202 Şiire Giriş-II  A17 A18 21.04.2022 13:00
Öğr. Gör. Pınar YAŞAR KIRAN IDE204 İngiliz Romanı-II A17 A18 18.04.2022 13:00
Dr. Öğr. Üyesi Nazan COŞKUN IDE206 İngiliz Tiyatrosu A17 A18 22.04.2022 13:00
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE IDE208 Öykü İnceleme A17 A18 19.04.2022 13:00
Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ATAŞ IDE209 Uygulamalı Dilbilim-I A17 A18 20.04.2022 13:00
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ÖZBERK YDB204 Yabancı Dil-II (Temel Rusça) D203 D204 18.04.2022 09:00
İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf Ara Sınavı
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Yeri Sınav Tarihi Sınav Saati
Dr. Öğr. Üyesi Nazan COŞKUN IDE302 İleri Araştırma Yöntemleri-II A18 18.04.2022 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ATAŞ IDE304 Çağdaş İngiliz Romanı A18 19.04.2022 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE IDE306 Amerikan Edebiyatı İncelemesi A18 20.04.2022 15:00
Öğr. Gör. Pınar YAŞAR KIRAN IDE308 Çeviri-II A18 21.04.2022 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ATAŞ IDE310 Söylem Çözümlemesi-II A18 22.04.2022 15:00
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ÖZBERK IDE350 Rusça-II A18 20.04.2022 09:00
İngiliz Dili ve Edebiyatı 4. Sınıf Ara Sınavı
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Yeri Sınav Tarihi Sınav Saati
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet AKKUŞ IDE402 Çağdaş Eleştirel Kuram-II D203 18.04.2022 11:00
Öğr. Gör. Pınar YAŞAR KIRAN IDE404 Çağdaş İngiliz Edebiyatı-II D203 19.04.2022 11:00
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE IDE406 Çağdaş Amerikan Edebiyatı-II D203 20.04.2022 11:00
Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ATAŞ IDE408 Dil Öğretiminde İzlence Geliştirme D203 21.04.2022 11:00
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE IDE410 Dil Öğretim Yöntemleri-II D203 19.04.2022 11:00
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet AKKUŞ IDE452 Proje Yönetimi D203 22.04.2022 11:00
İngiliz Dili ve Edebiyatı Hazırlık 1. Ara sınavı
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Yeri Sınav Tarihi Sınav Saati
Öğr. Gör. Özlem E. ÇAVDAR HAZ001 Temel İngilizce A17 A18 18.04.2022 09:00
Öğr. Gör. Murat ÖZALP HAZ001 İngilizce Dinleme ve Konuşma A17 A18 19.04.2022 09:00
Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ HAZ001 İngilizce Dilbilgisi A17 A18 20.04.2022 09:00
Öğr. Gör. Murat ÖZALP HAZ001 İngilizce Okuma A17 A18 21.04.2022 09:00
Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ HAZ001 İngilizce Yazma A17 A18 22.04.2022 09:00
İngiliz Dili ve Edebiyatı Hazırlık 2. Ara sınavı
Öğretim Elemanının Adı Soyadı Dersin Adı Sınav Yeri Sınav Tarihi Sınav Saati
Öğr. Gör. Özlem E. ÇAVDAR HAZ001 Temel İngilizce A17 A18 10.06.2022 09:00
Öğr. Gör. Murat ÖZALP HAZ001 İngilizce Dinleme ve Konuşma A17 A18 11.06.2022 09:00
Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ HAZ001 İngilizce Dilbilgisi A17 A18 12.06.2022 09:00
Öğr. Gör. Murat ÖZALP HAZ001 İngilizce Okuma A17 A18 13.06.2022 09:00
Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ HAZ001 İngilizce Yazma A17 A18 14.06.2022 09:00