Vize Sınav Programları


ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV PROGRAMI
BÖLÜM D. KODU DERSLER ÖĞRETİM ÜYESİ  K.S. Z/S VİZE SAAT DERSLİKLER
TARİH-1 TDB 101 Türk Dili-I UZEM 112 Z 18.11.2019 16.00   D-302 D-303 D-306 D-307  
YDB 101 İngilizce-I UZEM 119 Z 19.11.2019 16.00   D-302 D-303 D-306 D-307  
DOY 101 Dijital Okur-Yazarlık UZEM 291 Z 20.11.2019 15.00 D-301 D-302 D-303 D-306 D-307  
TDB 101 Osmanlıca Paleografyası-I Doç. Dr. Ahmet Atalay 116 Z 20.11.2019 09.00   D-302 D-303 D-306 D-307  
TRH 111 Eskiçağ Tarihi ve Medeniyet Dr. Öğr. Üye. Zemzem Yücetürk 136 Z 21.11.2019 09.00 D-301 D-302 D-303 D-306 D-307  
TRH 105 İslam Öncesi Türk Tarihi-I Dr. Arş. Gör. Cihan Oruç 150 Z 22.11.2019 09.00 D-301 D-302 D-303 D-306 D-307 D-308
TRH 103 İslam Tarihi Doç. Dr. Bayram Arif Köse 134 Z 23.11.2019 09.00 D-301 D-302 D-303 D-306 D-307  
TRH 109 Tarih Metodolojisi-I Dr. Öğr. Üye. Melike Karabacak 128 Z 24.11.2019 09.00 D-301 D-302 D-303 D-306 D-307  
TARİH-2 TRH 201 Türkistan Tarihi Doç. Dr. Ömer Subaşı 87 Z 18.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TRH 205 Osmanlıca Tarihi Metinler-I Doç. Dr. Hamit Şafakçı  78 Z 19.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TRH 211 Büyük Selçuklu Devleti Tarihi-I Doç. Dr. Bayram Arif Köse 79 Z 20.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TRH 207 Osmanlı Tarihi-I Dr. Öğr. Üye. Ali İrfan Kaya 80 Z 21.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TRH 203 Selçuklu Medeniyeti Tarihi Doç. Dr. Bayram Arif Köse 73 Z 22.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TRH 259 Helen ve Roma Tarihi Semineri Dr. Öğr. Üye. Zemzem Yücetürk 15 S 23.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TRH 261  Mısır Medeniyeti Tarihi Dr. Öğr. Üye. Zemzem Yücetürk 51 S 23.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TRH 213  Haçlı Seferleri Tarihi Doç. Dr. Ömer Subaşı  64 Z 24.11.2019 11.00 D-301 D-302 D-303      
TARİH-3 TRH 301 Osmanlı Medeniyeti Tarihi-I Dr. Öğr. Üye. Melike Karabacak 41 Z 18.11.2019 13.00   D-302 D-303      
TRH 361 Osmanlı Tarihi Semineri-I Dr. Öğr. Üye. Melike Karabacak 14 S 18.11.2019 14.00   D-302        
TRH 303 Osmanlı Yenileşme ve Fikir Hareketleri Tarihi Dr. Öğr. Üye. Faruk Taşkın 49 Z 19.11.2019 13.00   D-302 D-303      
TRH 307 Yakınçağ Osmanlı Tarihi  Metinleri Dr. Öğr. Üye. Ali İrfan Kaya 47 Z 20.11.2019 13.00   D-302 D-303      
TRH 355 Yakınçağ Avrupa Tarihi Dr. Öğr. Üye. Zemzem Yücetürk 14 Z 21.11.2019 13.00 D-301          
TRH 357  Türk Kültür Tarihi Prof. Dr. Nuri Yavuz 24 S 22.11.2019 13.00 D-301          
TRH 351 Osmanlılarda Eğitim ve Bilim Dr. Öğr. Üye. Faruk Taşkın 23 S 23.11.2019 13.00 D-301          
TRH 305 Osmanlı Tarihi-III Dr. Öğr. Üye. Ali İrfan Kaya 45 Z 24.11.2019 13.00   D-302 D-303      
TARİH-4 TRH 401 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Doç. Dr. Ahmet Atalay 43 Z 18.11.2019 15.00   D-302 D-303      
TRH 403 Osmanlı Tarihi-V Dr. Öğr. Üye. Zemzem Yücetürk 42 Z 19.11.2019 15.00   D-302 D-303      
TRH 461 Osmanlı Tarihi Semineri-lll Dr. Öğr. Üye. Ali İrfan Kaya 43 S 21.11.2019 15.00   D-302 D-303      
TRH477 Türk Basın Tarihi Dr. Öğr. Üye. Faruk Taşkın 40 S 22.11.2019 15.00   D-302 D-303      
TRH 463  Osmanlı Eğitim Tarihi Semineri-III Dr. Öğr. Üye. Faruk Taşkın 43 S 23.11.2019 15.00   D-302 D-303      
TRH 459  Osmanlı Medeniyeti Tarihi Semineri I Dr. Öğr. Üye. Melike Karabacak 45 S 24.11.2019 15.00   D-302 D-303      
EDEBİYAT D. KODU DERSLER ÖĞRETİM ÜYESİ  K.SAYI Z/S VİZE SAAT DERSLİKLER
EDEBİYAT-I TDE 101 Osmanlı Türkçesi I Dr. Arş. Gör. Muhittin KUL 129 Z 18.11.2019 09.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
YDB101 Yabancı Dil I Öğr. Gör. Pınar Yaşar 113 Z 19.11.2019 16.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 107 Eski Türk Edebyatı I Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU 112 Z 19.11.2019 09.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
DOY 101 Dijital Okur-Yazarlık UZEM 291 Z 20.11.2019 15.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
AİTB101 Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi I Doç.Dr. Ömer Subaşı 108 Z 20.11.2019 16..00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 113 Kompozisyon Dr. Arş. Gör. Özgül Ö. GİRAY 109 Z 21.11.2019 09.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 111 Türk Halk Edebiyatı I Doç. Dr. Sedat BAHADIR 106 Z 22.11.2019 09.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 105 Türkiye Türkçesi I Dr. Öğr. Üye. Erhan GİRAY 154 Z 23.11.2019 09.00 A-13 A-14 A-15 A-16 A-19  
TDE 109 Yeni Türk Edebiyatı I Dr. Öğr. Üye. Neşe OKTAY 147 Z 24.11.2019 09.00 A-13 A-14 A-15 A-16 A-19  
EDEBİYAT-II TDE 205 Eski Türkçe I Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD 127 Z 18.11.2019 11.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE  201 Osmanlı Türkçesi III Dr. Öğr. Üye. Eşref TEMEL 116 Z 19.11.2019 11.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 207 Eski Türk Edebiyatı III Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU 108 Z 20.11.2019 11.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 211  Türk Halk Edebiyatı III Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR 92 Z 21.11.2019 11.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 209 Yeni Türk Edebiyatı III Dr. Öğr. Üye. Neşe OKTAY 126 Z 22.11.2019 11.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
TDE 203 Türkiye Türkçesi III Dr. Öğr. Üye. Erhan GİRAY 103 Z 23.11.2019 11.00 A-13 A-14 A-15 A-16    
EDEBİYAT-III TDE 351 Arapça Mehmet Sıddık ÖZDEMİR 76 Z 18.11.2019 13.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 303 Eski Türk Edebiyatı V Doç. Dr. İbrahim KAYA 93 Z 19.11.2019 13.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 355 Kıpçak Türkçesi Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD 86 Z 20.11.2019 13.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 305 Yeni Türk Edebiyatı V Dr. Öğr. Üye. Elif KAYA 81 Z 21.11.2019 13.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 307 Türk Halk Edebiyatı V Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR 87 Z 22.11.2019 13.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 301 Türkoloji Araştırma Yöntem ve Teknikleri Dr. Öğrç Üye. Mehmet ÖZDEMİR 95 Z 23.11.2019 13.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 361 Çağdaş Türk Şiiri Dr. Arş. Gör. Özgül Ö. Giray 68 Z 24.11.2019 13.00 A-13 A-14 A-15      
EDEBİYAT-IV TDE 405 Eski Türk Edebiyatı VII Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU 95 Z 18.11.2019 15.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 403 Cümle Bilgisi I Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD 93 Z 19.11.2019 15.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 459 Çağdaş Türk Edebiyatları Dr. Öğr. Üye. Erhan GİRAY 85 Z 20.11.2019 14.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 407 Yeni Türk Edebiyatı VII Dr. Öğr. Üye. Elif KAYA 93 Z 21.11.2019 15.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 463 Geçmişten Günümüze Türk Kültürü Doç. Dr. Sedat BAHADIR 89 Z 22.11.2019 15.00 A-13 A-14 A-15      
TDE 451 Tatar Türkçesi Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD 55 Z 23.11.2019 15.00 A-13 A-14        
TDE 453 Gramatikal Metin Tahlili Dr. Öğr. Üye. Erhan GİRAY 48 Z 24.11.2019 15.00 A-13 A-14        
TDE 401 Türk Dili ve Edebiyatı Çözümlemeleri     S 24.11.2019 15.00            
FELSEFE D.KODU DERSLER ÖĞRETİM ÜYESİ  K.SAYI Z/S VİZE SAAT DERSLİKLER
FELSEFE-I TDB101 Türk Dili I Öğr. Gör. Dr. M. Medeni Doğan 11 Z 18.11.2019 16.00 A-17          
YDB101 Yabancı Dil I Öğr .Gör. Pınar Yaşar 14 Z 19.11.2019 16.00 A-17          
DOY 101 Dijital Okur-Yazarlık UZEM 291 Z 20.11.2019 15.00 A-17          
AİTB101 Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi I Doç. Dr. Ömer Subaşı 13 Z 20.11.2019 16.00 A-17          
SOS115 Sosyolojiye Giriş I Dr. Öğr. Üye. Kerem Özbey 19 Z 21.11.2019 09.00 A-17          
FLS105 Klasik Mantık Dr. Öğr. Üye. Caner Çiçekdağı 25 Z 22.11.2019 09.00 A-17          
FLS101 Felsefeye Giriş I Dr. Öğr. Üye. Ebru Güven 15 Z 23.11.2019 09.00 A-17          
FLS103 İlkçağ Felsefe Tarihi ve Metinleri I Dr. Öğr. Üye. Celal Sabancı 26 Z 24.11.2019 09.00 A-17          
FELSEFE-II FLS253 Platon ve Felsefesi Dr. Öğr. Üye. Caner Çiçekdağı 9 S 18.11.2019 11.00 A-17          
FLS207 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri Doç. Dr. M. Çağatay Korkmaz 10 S 19.11.2019 11.00 A-17          
FLS201 Batı Ortaçağ ve Rönesans Felsefe Tar. Met. I Dr. Öğr. Üye. Ebru Güven 21 Z 20.11.2019 11.00 A-17          
FLS205 Türk İslam Felsefesi Tarihi I Dr. Öğr. Üye. Ebru Güven 13 Z 21.11.2019 11.00 A-17          
FLS203 Psikolojiye Giriş I Dr. Öğr. Üye. Begüm Satıcı 8 Z 22.11.2019 11.00 A-17          
FLS251 Felsefe Kavramları I Dr. Öğr. Üye. Celal Sabancı 14 Z 23.11.2019 11.00 A-17          
FELSEFE-III FLS359 Siyasi Düşünceler Tarihi Dr. Öğr. Üye. Celal Sabancı 31 S 18.11.2019 13.00 A-17          
FLS301 17. YY. Felsefe Tarihi ve Metinleri Dr. Öğr. Üye. Caner Çiçekdağı 37 Z 19.11.2019 13.00 A-17          
FLS303 Bilgi Teorisi Dr. Öğr. Üye. Ebru Güven 32 Z 20.11.2019 13.00 A-17          
FLS305 Bilim Tarihi Dr. Öğr. Üye. Ebru Güven 33 Z 21.11.2019 13.00 A-17          
FLS307 Gelişim ve Öğrenme Psikolojisi Doç. Dr. S.Ahmet Satıcı 33 Z 22.11.2019 13.00 A-17          
FLS351 Eğitim Felsefesi Dr. Öğr. Üye. Gözde Eken 31 S 24.11.2019 13.00 A-17          
FELSEFE-IV FLS405 Klasik Sosyoloji Kuramları Dr. Öğr. Üye. Metin Türkmen 30 Z 18.11.2019 15.00 A-17          
FLS455 Dil Felsefesi Dr. Öğr. Üye. Caner Çiçekdağı 29 S 19.11.2019 15.00 A-17          
FLS401 Felsefi Metin Okuma ve Yazma Dr. Öğr. Üye. Caner Çiçekdağı 29 Z 20.11.2019 14.00 A-17          
FLS403 Çağdaş Felsefe Tarihi ve Metinleri I Dr. Öğr. Üye. Celal Sabancı 29 Z 21.11.2019 15.00 A-17          
FLS407 Osmanlı Dönemi Bilim ve Felsefe Dr. Öğr. Üye. Celal Sabancı 30 Z 22.11.2019 15.00 A-17          
FLS409 Siyaset Felsefesi Dr. Öğr. Üye. Celal Sabancı 29 Z 23.11.2019 15.00 A-17          
FLS453 Özgürlük Kuramları Dr. Öğr. Üye. Ebru Güven 29 S 24.11.2019 15.00 A-17          
SOSYOLOJİ D.KODU DERSLER ÖĞRETİM ÜYESİ  K.SAYI Z/S VİZE SAAT DERSLİKLER
SOSYOLOJİ-I TDB 101 Türk Dili I UZEM 53 Z 18.11.2019 16.00 D-117 D-118        
YDB 101 İngilizce I  UZEM 58 Z 19.11.2019 16.00 D-117 D-118        
DOY 101 Dijital Okur-Yazarlık UZEM 291 Z 20.11.2019 15.00 D-117 D-118        
AİTB 101 Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi - I UZEM 58 Z 20.11.2019 16.00 D-117 D-118        
SOS 101 Sosyolojiye Giriş I Dr. Öğr. Üye. İlknur Beyaz Özbey 61 Z 21.11.2019 09.00 D-117 D-118        
SOS 107 Klasik Mantık Dr. Öğr. Üye. Caner Çiçekdağı 63 Z 22.11.2019 09.00 D-117 D-118       H(D-205)
FLS 101 Felsefeye Giriş I Dr. Öğr. Üye. Ebru Güven 64 Z 23.11.2019 09.00 D-117 D-118        
SOS 109 Sosyoloji Tarihi I Dr. Öğr. Üye. Jale Karhan 57 Z 24.11.2019 09.00 D-117 D-118        
SOSYOLOJİ-II SOS 217 Siyaset Bilimi - I Doç. Dr. Armağan Öztürk 77 Z 18.11.2019 11.00 D-117 D-118 D-119     H(D-201)
SOS 201 Sosyoloji Teorileri - I Dr. Öğr. Üye. Kerem Özbey 79 Z 19.11.2019 11.00 D-117 D-118 D-119     H(D-201)
SOS 209 Psikolojiye Giriş - I Dr. Öğr. Üye. Begüm Satıcı 56 Z 20.11.2019 11.00 D-117 D-118       H(D-205)
SOS 215 Sosyal Antropoloji Doç. Dr. Mehmet Şükrü Nar 52 Z 21.11.2019 11.00 D-117 D-118        
SOS 207 Sosyal Bilimler Metodolojisi - I Dr. Öğr. Üye. Metin Türkmen 57 Z 22.11.2019 11.00 D-117 D-118       H(D-205)
SOS 255 Hukukun Temel Kavramları Öğr. Gör. Erhan Kırmızı 39 S 23.11.2019 11.00 D-117 D-118        
SOS 219 Felsefe Tarihi I Dr. Arş. Gör. Arcan Aydemir 46 Z 24.11.2019 11.00 D-117 D-118        
SOSYOLOJİ-III SOS 369 Tarih Sosyolojisi Doç. Dr. Armağan Öztürk 33 S 18.11.2019 13.00 D-117 D-118       H(D-201)
SOS 309 Kent Sosyolojisi Dr. Öğr. Üye. Kerem Özbey 46 Z 19.11.2019 13.00 D-117 D-118       H(D-205)
SOS 303 Sosyal Psikoloji - I Dr. Öğr. Üye. Begüm Satıcı 57 Z 20.11.2019 13.00 D-117 D-118       H(D-205)
SOS 359 Kültür Sosyolojisi  Doç. Dr. Mehmet Şükrü Nar 17 S 21.11.2019 13:00 D-117          
SOS 305 Osmanlı Toplum Yapısı Dr. Öğr. Üye. Metin Türkmen 48 Z 22.11.2019 13.00 D-117 D-118       H(D-205)
SOS 307 Çağdaş Felsefe Teorileri Dr. Öğr. Üye. Celal Sabancı 51 Z 23.11.2019 13.00 D-117 D-118       H(D-205)
SOS 355 Hukuk Sosyolojisi Dr. Öğr. Üye. Metin Türkmen 40 S 24.11.2019 13.00 D-117 D-118       H(D-205)
SOSYOLOJİ-IV SOS 457 Sosyal Hizmet ve Uygulamaları Dr. Öğr. Üye. İlknur Beyaz Özbey 47 S 18.11.2019 15.00     D-201  D-202    
SOS 453 Siyasal Antropoloji Doç. Dr. Mehmet Şükrü Nar 16 S 19.11.2019 15.00     D-201      
SOS 405 Güncel Sosyolojik Tartışmalar Doç. Dr. Armağan Öztürk 57 Z 20.11.2019 15.00 A-7 A-8        
SOS 401 Siyaset Sosyolojisi Doç. Dr. Armağan Öztürk 60 Z 21.11.2019 15.00     D-201 D-202 D-203  
SOS 407 Türkiye'de Sosyoloji - I Dr. Öğr. Üye. Kerem Özbey 44 S 22.11.2019 15.00 A-5 A-6        
SOS 403 İletişim Sosyolojisi Dr. Öğr. Üye. Jale Karhan 53 Z 23.11.2019 15:00 D-Z1 D-Z2        
SOS 451  Aile Sosyolojisi Dr. Öğr. Üye. Jale Karhan 53 S 24.11.2019 15.00 D-Z1 D-Z2        
BATI DİLLERİ D.KODU DERSLER ÖĞRETİM ÜYESİ  K.SAYI Z/S VİZE SAAT DERSLİKLER
HAZIRLIK-A/B HAZ001 İngilizce Okuma Dr. Öğr. Üye. Ufuk ATAŞ 69 Z 18.11.2019 09.00 D-120 D-121 D-122      
HAZ001 İngilizce Yazma Dr. Öğr. Üye. Ufuk ATAŞ 69 Z 19.11.2019 09.00 D-120 D-121 D-122      
HAZ001 Temel İngilizce Öğr. Gör. Özlem E. ÇAVDAR 69 Z 20.11.2019 09.00 D-120 D-121 D-122      
HAZ001 İngilizce Dinleme ve Konuşma Öğr. Gör. Pınar YAŞAR 69 Z 21.11.2019 09.00 D-120 D-121 D-122      
HAZ001 İngilizce Dilbilgisi Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ 69 Z 22.11.2019 09.00 D-120 D-121 D-122      
B. DİLLERİ-1 TDB 101 Türk Dili-I UZEM 42 Z 18.11.2019 16.00 D-120 D-121        
IDE107 Dilbilim-I Dr. Öğr. Üye. Hüseyin EFE 47 Z 19.11.2019 13.00 D-120 D-121        
DOY 101 Dijital Okur-Yazarlık UZEM 291 Z 20.11.2019 15.00 D-120 D-121        
TRH101 Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi-I UZEM 42 Z 20.11.2019 16.00 D-120 D-121        
IDE 111 Dijital Okur-Yazarlık UZEM 295 Z 20.11.2019 15.00 D-120 D-121        
IDE101 Akademik Düşünme ve Yazma Öğr. Gör. Özlem E. ÇAVDAR 45 Z 21.11.2019 13.00 D-120 D-121        
IDE103 Edebi Terimler-I Dr. Öğr. Üye. Hakan GÜLTEKİN 45 Z 22.11.2019 13.00 D-120 D-121        
IDE105 İngiliz Edebiyatı İncelemesi-I  Dr. Öğr. Üye. Hakan GÜLTEKİN 47 Z 23.11.2019 13.00 D-120 D-121        
IDE109 Mitoloji Dr. Öğr. Üye. Arsev A. A. YILDIRAN 47 Z 24.11.2019 13.00 D-120 D-121        
B. DİLLERİ-2 IDE207 Anlatım Teknikleri Dr. Öğr. Üye. Hüseyin EFE 3 Z 18.11.2019 09.00     D-122      
IDE209 Uygulamalı Dilbilim Dr. Öğr. Üye. Hüseyin EFE 3 Z 19.11.2019 09.00     D-122      
IDE205 Tiyatroya Giriş Dr. Öğr. Üye. Hakan GÜLTEKİN 3 Z 20.11.2019 09.00     D-122      
IDE201 Şiire Giriş-I  Dr. Öğr. Üye. Arsev A. A. YILDIRAN 3 Z 21.11.2019 09.00     D-122      
IDE203  İngiliz Romanı-I Dr. Öğr. Üye. Arsev A. A. YILDIRAN 3 Z 22.11.2019 09.00     D-122      
YDB203 Yabancı Dil-I (Temel Rusça) Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZBERK 3 Z 23.11.2019 11.00     D-122      
DEKAN YARD. Dr. Öğr. Üye. Eşref TEMEL Dr. Öğr. Üye. Kerem ÖZBEY DEKAN Prof. Dr. Nuri YAVUZ