Fakülte Kurulu


FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ
SIRA NO ADI SOYADI GÖREVİ ÜYELİK  BAŞLAMA TARİHİ ÜYELİK  BİTİŞ TARİHİ
1 Prof. Dr. Nuri YAVUZ Dekan
 2 Prof. Dr. Zafer ÖLMEZ  Üye 5.06.2018 5.06.2021
 3 Prof. Dr. Murat KİBAR Üye 29.09.2020 29.09.2023
 4 Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ  Üye 29.09.2020 29.09.2023
 5 Doç. Dr. Yaşar CANATAN Üye 25.09.2020 25.09.2023
 6 Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Üye 1.08.2019 1.08.2022
 7 Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ÇELEBİOĞLU    Üye 16.11.2019 16.11.2022
 8 Prof. Dr. Nuri YAVUZ Tarih Bölüm Başkanı  -
 9 Doç. Dr. Caner ÇİÇEKDAĞI Felsefe Bölüm Başkanı  -
10 Doç. Dr. Sedat BAHADIR Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı  -
11 Doç. Dr. M. Şükrü NAR Sosyoloji Bölüm Başkanı  -
12 Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölüm Başkanı  -
13 Fakülte Sekreteri Erol TAŞKOLU Raportör  -  -