Yönetim Kurulu


FAKÜLTE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
SIRA NO ADI SOYADI GÖREVİ ÜYELİK  BAŞLAMA TARİHİ ÜYELİK  BİTİŞ TARİHİ
1 Prof. Dr. Nuri YAVUZ Dekan  -
2 Prof. Dr. Hüseyin PEKER Üye 3.10.2020 3.10.2023
3 Prof. Dr. Mehmet ERSOY Üye 5.11.2019 5.11.2022
4 Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ Üye 26.01.2021 26.01.2024
5 Doç. Dr. Yaşar CANATAN Üye 25.09.2020 25.09.2023
6 Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Üye 24.06.2019 24.06.2022
7 Dr. Öğr. Üyesi Eşref TEMEL Üye 19.10.2018 19.10.2021
8 Fakülte Sekreteri Erol TAŞKOLU Raportör  -