Görevlendirmeler ve Komisyonlar

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ GÖREVLENDİRMELER VE KOMİSYONLAR
WEB KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Görevi Unvanı Adı Soyadı Temsil Ettiği Birim
Öğretim Elemanı Arş. Gör.  Taner ÇOLAK Fen Edebiyat Fakülte Sorumlusu
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Zeynep ÖZTÜRK DUMAN Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör.  Taner ÇOLAK Tarih Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. Özgül ÖZBEK GİRAY  Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Büşra BİLGİN Felsefe Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Öznur YILMAZ ALTUN Sosyoloji Bölümü
FARABİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Görevi Unvanı Adı Soyadı Temsil Ettiği Birim
Öğretim Elemanı Dr. Öğr. Üyesi Eşref TEMEL Fen Edebiyat Fakültesi Koordinatörü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Öznur YILMAZ ALTUN Sosyoloji Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr.  Cihan ORUÇ Tarih Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Medine DEMİR Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Büşra BİLGİN Felsefe Bölümü
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü
BURS KOMİSYONU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Temsil Ettiği Birim
Komisyon Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Eşref TEMEL Fakülte Koordinatörü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Eşref TEMEL Tarih Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ÇELEBİOĞLU Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ebru GÜVEN Felsefe Bölümü
Üye Doç. Dr. Kerem ÖZBEY Sosyoloji Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hakan GÜLTEKİN Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü
MEVLANA KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Görevi Unvanı Adı Soyadı Temsil Ettiği Birim
Öğretim Elemanı Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Fakülte Koordinatörü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Onur AÇAR Sosyoloji Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. Muhittin KUL Tarih Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. Elif Nur ANBAR Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Demet Tuğçe DUMANOĞLU Felsefe Bölümü
Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü
ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Görevi Unvanı Adı Soyadı Temsil Ettiği Birim
Öğretim Elemanı Doç. Dr. Kerem ÖZBEY Fakülte Koordinatörü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Medine DEMİR Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Onur AÇAR Sosyoloji Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. Nagehan KÜÇÜKYILDIZ Tarih Bölümü
Öğretim Elemanı Arş. Gör. Tuncay TURNA Felsefe Bölümü
Öğretim Elemanı Dr. Öğr. Üyesi Hakan GÜLTEKİN Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü
ENGELLİ ÖĞRENCİLER BİRİMİ SORUMLUSU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Temsil Ettiği Birim
Üye Arş. Gör. Dr. Elif Nur ANBAR Fakülte Sorumlusu
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU (BEK)
Görevi Unvanı Adı Soyadı Temsil Ettiği Birim
Komisyon Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Eşref TEMEL Fakülte Koordinatörü
Üye Doç. Dr. Kerem ÖZBEY Sosyoloji Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ali İrfan KAYA Tarih Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ÇELEBİOĞLU Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Özlem ERDEM ÇAVDAR Batı Dilleri Ve Edebiyatları
SPOR ETKİNLİKLERİ ( BİRİM TEMSİLCİSİ )
Görevi Unvanı Adı- Soyadı Bölümü
Fakülte Temsilcisi Arş. Gör. Dr. Muhittin KUL Tarih Bölümü
SPOR ETKİNLİKLERİ KOMİSYONU ( BRANŞ TEMSİLCİLERİ )
Branş Türü Adı- Soyadı Bölümü
Halı Saha Futbol (Erkek Öğrenci) Muhittin KUL Tarih Bölümü
Basketbol      (Erkek Öğrenci) Muhittin KUL Tarih Bölümü
Voleybol      (Kız-Erkek Öğrenci) Taner ÇOLAK Tarih Bölümü
Masa Tenisi  (Kız-Erkek Öğrenci)(Ferdi) Zeynep ÖZTÜRK DUMAN Batı Dilleri Ve Ed. Bölümü
Satranç     (Kız-Erkek Öğrenci)(Ferdi) Medine DEMİR Türk Dili Ve Ed. Bölümü
Bowling  (Kız-Erkek Öğrenci)(Ferdi) Öznur YILMAZ  Sosyoloji Bölümü
Streetball  (Kız-Erkek Öğrenci)(Ferdi) Elif Nur ANBAR Türk Dili Ve Ed. Bölümü
ARAŞTIRMA GÖREVLİLİĞİ TEMSİLCİLİĞİ ( BİRİM TEMSİLCİSİ )
Görevi Unvanı Adı- Soyadı Bölümü
Fakülte Temsilcisi Arş. Gör. Dr. Özgül ÖZBEK GİRAY Türk Dili Ve Ed. Bölümü
ARAŞTIRMA GÖREVLİLİĞİ TEMSİLCİLİĞİ ( BÖLÜM TEMSİLCİLERİ )
Görevi Unvanı Adı- Soyadı Bölümü
Bölüm Temsilcisi Arş. Gör.  Medine DEMİR Türk Dili Ve Ed.
Bölüm Temsilcisi Arş. Gör. Dr. Nagehan KÜÇÜKYILDIZ Tarih
Bölüm Temsilcisi Arş. Gör. Büşra BİLGİN Felsefe
Bölüm Temsilcisi Arş. Gör. Onur AÇAR Sosyoloji
Bölüm Temsilcisi Arş. Gör.  Zeynep ÖZTÜRK DUMAN Batı Dilleri Ve Ed.
FAKÜLTE STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU ÜYELERİ
Görevi Unvanı Adı Soyadı Bölümü
Kurul Başkanı Prof. Dr. Nuri YAVUZ Tarih
Üye Dr. Öğr. Üyesi Eşref TEMEL Tarih
Üye Doç. Dr. Kerem ÖZBEY Sosyoloji
Üye Dr. Öğr. Üyesi Celal SABANCI Felsefe
Üye Dr. Öğr. Üyesi Metin TÜRKMEN Sosyoloji
Üye Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ÖZBERK Batı Dilleri Ve Edebiyatları
FAKÜLTE SEÇİM KURULU
Görevi Unvanı Adı- Soyadı Bölümü
Kurul Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Faruk TAŞKIN Tarih
Üye Arş. Gör. Dr. Süleyman YELOCAĞI Tarih
Üye  Arş. Gör Medine DEMİR Türk Dili ve Edebiyatı
Üye Arş. Gör Öznur YILMAZ ALTUN Sosyoloji Bölümü
Üye  Arş. Gör Tuncay TURNA Felsefe Bölümü
Üye  Arş. Gör İmge ALPAY Batı Dilleri ve Edebiyatları
DESTEK HİZMETLERİ DENETLEME KOMİSYONU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Bölümü
Komisyon Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ali irfan KAYA Tarih
Üye Dr. Öğr. Üyesi Erhan GİRAY Türk Dili ve Edebiyatı
Üye Dr. Öğr. Üyesi Metin TÜRKMEN Sosyoloji
Üye Arş. Gör. Büşra BİLGİN Felsefe
Üye Arş. Gör. Dr. Nagehan KÜÇÜKYILDIZ Tarih
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ KALİTE KOMİSYONU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Bölümü
Dekan Prof. Dr. Nuri YAVUZ Tarih
Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Doç. Dr.  Sedat BAHADIR Türk Dili Ve Edebiyatı
Felsefe Bölüm Başkanı Doç. Dr.  Caner ÇİÇEKDAĞI Felsefe
Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şükrü NAR Sosyoloji
Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE Batı Dilleri Ve Edebiyatları
Öğretim Elemanı Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Faruk TAŞKIN Tarih
Öğretim Elemanı Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Nazan COŞKUN Batı Dilleri Ve Edebiyatları
Öğretim Elemanı Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Neşe OKTAY Türk Dili Ve Edebiyatı
Fakülte Sekreteri Fakülte Sekreteri Erol TAŞKOLU Fakülte Sekreteri
AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Bölümü
Kurul Başkanı Prof. Dr. Nuri YAVUZ Tarih
Üye Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Tarih
Üye Doç. Dr. Hamit ŞAFAKCI Tarih
Yedek Üye Doç. Dr. Yaşar CANATAN Tarih
EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Bölümü
Kurul Başkanı Prof. Dr. Nuri YAVUZ Tarih
Üye Prof. Dr. Mehmet Şükrü NAR Sosyoloji
Üye Doç. Dr. Hamit ŞAFAKCI Tarih
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE Batı Dilleri Ve Edebiyatları
TOPLUMSAL KATKI VE YÖNETİM SİSTEMİ KOMİSYONU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Bölümü
Kurul Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Metin TÜRKMEN Sosyoloji
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hakan GÜLTEKİN Batı Dilleri Ve Edebiyatları
Üye Dr. Öğr. Üyesi Celal SABANCI Felsefe
Üye Dr. Öğr. Üyesi Elif KAYA Türk Dili Ve Edebiyatı
ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME KOMİSYONU
Görevi Unvanı Adı Soyadı Bölümü
Kurul Başkanı Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Tarih
Üye Dr. Öğr. Üyesi Erhan GİRAY Türk Dili Ve Edebiyatı
Üye Doç. Dr. Faruk TAŞKIN Tarih
Üye Öğr. Gör. Hakan YENİÇERİ Batı Dilleri Ve Edebiyatları
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU
Görevi Unvanı Adı- Soyadı Bölümü
Komisyon Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şükrü NAR Sosyoloji
Üye Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEYAZ ÖZBEY Sosyoloji
Üye Doç. Dr. Hamit ŞAFAKCI Tarih
Üye Doç. Dr. Bayram Arif KÖSE Tarih
Üye Doç. Dr. Sedat BAHADIR Türk Dili Ve Edebiyatı
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ÇELEBİOĞLU Türk Dili Ve Edebiyatı
Üye Doç. Dr. Caner ÇİÇEKDAĞI Felsefe Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Celal SABANCI Felsefe Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin EFE Batı Dilleri Ve Edebiyatları
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hakan GÜLTEKİN Batı Dilleri Ve Edebiyatları