Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü


ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ 
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI
1. SINIF
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.00          
         
         
09.00-10.00          
         
         
10.00-11.00 A18 A-18    A18   
TDE 106 Türkiye Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-I   TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  AİTB 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (Uzk.Eğt)
Dr.Öğr.Üye. Erhan Giray Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I)   Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU  
11.00-12.00 A18 A-18  A-18 A18   
TDE 106 Türkiye Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-I TDE 102 Osmanlı Türkçesi-I TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  AİTB 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (Uzk.Eğt)
Dr.Öğr.Üye. Erhan Giray Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I) Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II) Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU  
13.00-14.00 A18  A-18  A-18 A18  
TDE 114 Kompozisyon-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-I TDE 112 Türk Halk Edebiyatı- II YDB 102 İngilizce
Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II) Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II) Doç.Dr. Sedat BAHADIR Öğr.Gör. Pınar YAŞAR (Uzk.Eğt.)
14.00-15.00 A18 A-18  A-18 A18  
TDE 114  Kompozisyon-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-I TDE 112 Türk Halk Edebiyatı- II YDB 102 İngilizce
Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II) Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I) Doç.Dr. Sedat BAHADIR Öğr.Gör. Pınar YAŞAR (Uzk.Eğt.)
15.00-16.00 A-18 A18  A-18 A-18  
TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  TDE 102 Osmanlı Türkçesi-I TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II  
Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I) Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY  
16.00-17.00 A-18 A18  A18 A-18  
TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  TDE 112 Türk Halk Edebiyatı- II TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II  
Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU Doç.Dr. Sedat BAHADIR Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY  
1. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
17.00-18.00 A-18 A18  A-18  A-18 A18
TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  TDE 102 Osmanlı Türkçesi-I TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II TDE 112 Türk Halk Edebiyatı- II
Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I) Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY Doç.Dr. Sedat BAHADIR
18.00-19.00 A-18 A18  A-18  A-18 A18
TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II TDE 110 Yeni Türk Edebiyatı-II TDE 112 Türk Halk Edebiyatı- I
Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I) Dr.Öğr.Üye Neşe OKTAY Doç.Dr. Sedat BAHADIR
19.00-20.00 A18  A-18  A18 A18   
TDE 114 Kompozisyon-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II TDE 112 Türk Halk Edebiyatı- II TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  AİTB 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 
Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II) Doç.Dr. Sedat BAHADIR Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU (Uzk.Eğt)
20.00-21.00 A18  A-18  A-18  A18   
TDE 114 Kompozisyon-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II TDE 108 Eski Türk Edebiyatı-II  AİTB 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 
Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II) Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II) Dr.Öğr.Üye Ayşe ÇELEBİOĞLU (Uzk.Eğt)
21.00-22.00 A18 A-18  A-18     
TDE 106 Türkiye Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II   YDB 102 İngilizce
Dr.Öğr.Üye. Erhan Giray Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I) Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup II)   Öğr.Gör. Pınar YAŞAR (Uzk.Eğt.)
22.00-23.00 A18 A-18       
TDE 106 Türkiye Türkçesi-II TDE 102 Osmanlı Türkçesi-II     YDB 102 İngilizce
Dr.Öğr.Üye. Erhan Giray Dr. Arş.Gör. Muhittin KUL (Grup I)     Öğr.Gör. Pınar YAŞAR (Uzk.Eğt.)
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ 
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI
2. SINIF
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.00          
         
         
09.00-10.00          
         
         
10.00-11.00          
         
         
11.00-12.00   D202      D202   
  TDE 208 Eski Türk Edebiyatı-IV   TDE 212 Türk Halk Edebiyatı-IV  
  Dr. Öğr.Üye.Ayşe Çelebioğlu   Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR  
13.00-14.00  D202  D202  D202 D202   
TDE 212 Türk Halk Edebiyatı-IV TDE 204 Eski Anadolu Türkçesi TDE 206 Anadolu ve Rumeli Ağızları TDE 204 Eski Anadolu Türkçesi  
Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr.Üye.Erhan GİRAY Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ  
14.00-15.00  D202  D202 D202 D202   D202 
TDE 212 Türk Halk Edebiyatı-IV TDE 204 Eski Anadolu Türkçesi TDE 206 Anadolu ve Rumeli Ağızları TDE 204 Eski Anadolu Türkçesi TDE 202 Eski Türkçe- II
 Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr.Üye.Erhan GİRAY Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD
15.00-16.00 D202 D202 D202  D202   D202 
TDE 208 Eski Türk Edebiyatı-IV TDE 206 Anadolu ve Rumeli Ağızları TDE 210 Yeni Türk Edebiyatı-IV TDE 202 Eski Türkçe- II TDE 202 Eski Türkçe- II
Dr. Öğr.Üye.Ayşe Çelebioğlu Dr. Öğr.Üye.Erhan GİRAY Dr.Öğr.Üye. Neşe OKTAY Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD
16.00-17.00 D202  D202 D202  D202   
TDE 208 Eski Türk Edebiyatı-IV TDE 210 Yeni Türk Edebiyatı-IV TDE 210 Yeni Türk Edebiyatı-IV TDE 202 Eski Türkçe- II  
Dr. Öğr.Üye.Ayşe Çelebioğlu Dr.Öğr.Üye. Neşe OKTAY Dr.Öğr.Üye. Neşe OKTAY Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD  
2. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
17.00-18.00 A17  A17  A17  A17   
TDE 208 Eski Türk Edebiyatı-IV TDE 210 Yeni Türk Edebiyatı-IV TDE 210 Yeni Türk Edebiyatı-IV TDE 202 Eski Türkçe- II  
Dr. Öğr.Üye.Ayşe Çelebioğlu Dr.Öğr.Üye. Neşe OKTAY Dr.Öğr.Üye. Neşe OKTAY Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD  
18.00-19.00 A17  A17  A17   A17   A17 
TDE 208 Eski Türk Edebiyatı-IV Eski Anadolu Türkçesi  TDE 210 Yeni Türk Edebiyatı-IV TDE 202 Eski Türkçe- II TDE 202 Eski Türkçe- II
 Dr. Öğr.Üye.Ayşe Çelebioğlu Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ Dr.Öğr.Üye. Neşe OKTAY Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD
19.00-20.00  A17  A17  A17 A17   A17 
 TDE 212 Türk Halk Edebiyatı-IV Eski Anadolu Türkçesi  TDE 206 Anadolu ve Rumeli Ağızları TDE 204 Eski Anadolu Türkçesi TDE 202 Eski Türkçe- II
Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr.Üye.Erhan GİRAY Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD
20.00-21.00  A17   A17 A17 A17   
TDE 212 Türk Halk Edebiyatı-IV TDE 206 Anadolu ve Rumeli Ağızları TDE 206 Anadolu ve Rumeli Ağızları TDE 204  Eski Anadolu Türkçesi  
Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR Dr. Öğr.Üye.Erhan GİRAY Dr. Öğr.Üye.Erhan GİRAY Dr.Öğr.Üye. Çağlayan YILMAZ  
21.00-22.00   A17   A17      
  TDE 208 Eski Türk Edebiyatı-IV TDE 212 Türk Halk Edebiyatı-IV    
  Dr. Öğr.Üye.Ayşe Çelebioğlu Dr. Öğr. Üye. Mehmet ÖZDEMİR    
22.00-23.00          
         
         
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ 
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI
3. SINIF
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.00          
         
         
09.00-10.00 A17  A17 A17    
TDE 352 Arapça II TDE 302 Çağatay Türkçesi TDE 306 Yeni Türk Edebiyatı- VI    
Vaiz Mehmet Sıddık Özdemir Dr. Öğr. Üye Çağlayan YILMAZ Dr.Öğr.Üye.Elif  KAYA    
10.00-11.00 A17  A17 A17    
TDE 352 Arapça II TDE 308 Türk Halk Edebiyatı VI TDE 306 Yeni Türk Edebiyatı- VI    
Vaiz Mehmet Sıddık Özdemir Dr. Öğr. Üye. Mehmet Özdemir Dr.Öğr.Üye.Elif  KAYA    
11.00-12.00 A17  A17 A17 A17  
TDE 352 Arapça II TDE 308 Türk Halk Edebiyatı VI TDE 308 Türk Halk Edebiyatı VI TDE 306 Yeni Türk Edebiyatı- VI  
Vaiz Mehmet Sıddık Özdemir Dr. Öğr. Üye. Mehmet Özdemir Dr. Öğr. Üye. Mehmet Özdemir Dr.Öğr.Üye.Elif  KAYA  
13.00-14.00 A15 A15  A17 A17   
TDE 358 Özbek Türkçesi TDE 358 Özbek Türkçesi TDE 302 Çağatay Türkçesi TDE 356 Türkmen Türkçesi  
Dr.Öğr.Üye. Erhan GİRAY Dr.Öğr.Üye. Erhan GİRAY Dr. Öğr. Üye Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD  
14.00-15.00 A15 A17 A17 A17   
TDE 358 Özbek Türkçesi  TDE 362 Çağdaş Türk Nesri TDE 302 Çağatay Türkçesi TDE 356 Türkmen Türkçesi  
Dr.Öğr.Üye. Erhan GİRAY Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Öğr. Üye Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD  
15.00-16.00 A17 A17  A15  A15  
TDE 362 Çağdaş Türk Nesri  TDE 362 Çağdaş Türk Nesri TDE 304 Eski Türk Edebiyatı VI TDE 304 Eski Türk Edebiyatı VI  
Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU  
16.00-17.00   A17    A15   
  TDE 356 Türkmen Türkçesi   TDE 304 Eski Türk Edebiyatı VI  
  Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD   Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU  
3. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
17.00-18.00 A15  A15  A15 A15 A15 
TDE 362 Çağdaş Türk Nesri TDE 362 Çağdaş Türk Nesri TDE 306 Yeni Türk Edebiyatı- VI TDE 306 Yeni Türk Edebiyatı- VI TDE 356 Türkmen Türkçesi
Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr.Öğr.Üye.Elif  KAYA Dr.Öğr.Üye.Elif  KAYA Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD
18.00-19.00 A15  A15  A15 A15 A17 
TDE 358 Özbek Türkçesi TDE 362 Çağdaş Türk Nesri TDE 306 Yeni Türk Edebiyatı- VI TDE 302 Çağatay Türkçesi TDE 352 Arapça II
Dr.Öğr.Üye. Erhan GİRAY Dr. Arş.Gör. Özgül Ö. GİRAY Dr.Öğr.Üye.Elif  KAYA Dr. Öğr. Üye Çağlayan YILMAZ  Vaiz Mehmet Sıddık Özdemir
19.00-20.00 A15  A15  A15 A15  A17 
TDE 358 Özbek Türkçesi TDE 358 Özbek Türkçesi TDE 308 Türk Halk Edebiyatı VI TDE 356 Türkmen Türkçesi TDE 352 Arapça II
Dr.Öğr.Üye. Erhan GİRAY Dr.Öğr.Üye. Erhan GİRAY Dr. Öğr. Üye. Mehmet Özdemir Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD Vaiz Mehmet Sıddık Özdemir
20.00-21.00 A15  A15 A15 A15  A17 
TDE 304 Eski Türk Edebiyatı VI TDE 302 Çağatay Türkçesi TDE 308 Türk Halk Edebiyatı VI TDE 356 Türkmen Türkçesi TDE 352 Arapça II
Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr. Üye. Mehmet Özdemir Dr. Öğr. Üye. Sabina ABİD Vaiz Mehmet Sıddık Özdemir
21.00-22.00 A15  A15 A15  A15  
TDE 304 Eski Türk Edebiyatı VI TDE 302 Çağatay Türkçesi TDE 304 Eski Türk Edebiyatı VI TDE 308 Türk Halk Edebiyatı VI  
Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye Çağlayan YILMAZ Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye. Mehmet Özdemir  
22.00-23.00          
         
         
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ 
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI
4. SINIF
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-09.00          
TDE 402 Bitirme Tezi TDE 402 Bitirme Tezi TDE 402 Bitirme Tezi   TDE 402 Bitirme Tezi
         
09.00-10.00       D-204                   
      TDE 408 Yeni Türk Edebiyatı VIII  
      Dr. Öğr. Üye Elif KAYA  
10.00-11.00   D-204 D-204  D-204   
  TDE 452 Dilbilimi TDE 460 Modern Eleştiri Kuramları TDE 408 Yeni Türk Edebiyatı VIII  
  Dr. Öğr. Üye. Mehmet AKKUŞ Dr.Öğr.Gör. Mehmet M. Doğan Dr. Öğr. Üye Elif KAYA  
11.00-12.00   D-204 D-204  D-204   
  TDE 452 Dilbilimi TDE 408 Yeni Türk Edebiyatı VIII TDE 454 Mitoloji  
  Dr. Öğr. Üye. Mehmet AKKUŞ Dr. Öğr. Üye Elif KAYA Doç.Dr. Sedat BAHADIR  
13.00-14.00 D-204  D-204  D-204     
TDE 406 Eski Türk Edebiyatı TDE 406 Eski Türk Edebiyatı TDE 454 Mitoloji    
Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Doç.Dr. Sedat BAHADIR    
14.00-15.00 D204 D204 D-204     
TDE 406 Eski Türk Edebiyatı TDE 406 Eski Türk Edebiyatı TDE 454 Mitoloji    
Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Doç.Dr. Sedat BAHADIR    
15.00-16.00 D-204 D-204  D-204     
 TDE 404 Cümle Bilgisi TDE 460 Modern Eleştiri Kuramları TDE 452 Dilbilimi    
Dr.Öğr.Üye. Sabina ABİD Dr.Öğr.Gör. Mehmet M. Doğan Dr.Arş.Gör. Mehmet AKKUŞ    
16.00-17.00 D-204 D-204  D-204    
 TDE 404 Cümle Bilgisi TDE 460 Modern Eleştiri Kuramları TDE 404 Cümle Bilgisi    
Dr.Öğr.Üye. Sabina ABİD Dr.Öğr.Gör. Mehmet M. Doğan Dr.Öğr.Üye. Sabina ABİD    
4. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
17.00-18.00 A-16 A-16  A-16 A-16  
TDE 404 Cümle Bilgisi TDE 460 Modern Eleştiri Kuramları TDE 404 Cümle Bilgisi TDE 406 Eski Türk Edebiyatı  
Dr.Öğr.Üye. Sabina ABİD Dr.Öğr.Gör. Mehmet M.Doğan Dr.Öğr.Üye. Sabina ABİD Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU  
18.00-19.00 A-16 A-16 A-16  A-16  
TDE 404 Cümle Bilgisi  TDE 460 Modern Eleştiri Kuramları TDE 460 Modern Eleştiri Kuramları TDE 406 Eski Türk Edebiyatı  
Dr.Öğr.Üye. Sabina ABİD Dr.Öğr.Gör. Mehmet M. Doğan Dr.Öğr.Gör.  Mehmet M. Doğan Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU  
19.00-20.00 A-16  A-16   A16   A16   
TDE 452 Dilbilimi TDE 406 Eski Türk Edebiyatı TDE 408 Yeni Türk Edebiyatı VIII TDE 408 Yeni Türk Edebiyatı VIII  
Dr.Arş.Gör. Mehmet AKKUŞ Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye. Elif KAYA Dr. Öğr. Üye. Elif KAYA  
20.00-21.00 A-16  A-16  A16   A-16   
TDE 452 Dilbilimi TDE 406 Eski Türk Edebiyatı TDE 408 Yeni Türk Edebiyatı VIII TDE 454 Mitoloji  
Dr.Arş.Gör. Mehmet AKKUŞ Dr. Öğr. Üye. Ayşe ÇELEBİOĞLU Dr. Öğr. Üye. Elif KAYA Doç.Dr. Sedat BAHADIR  
21.00-22.00   A-16 A-16   A-16   
  TDE 452 Dilbilimi TDE 454 Mitoloji TDE 454 Mitoloji  
  Dr.Arş.Gör. Mehmet AKKUŞ Doç.Dr. Sedat BAHADIR Doç.Dr. Sedat BAHADIR  
22.00-23.00          
  TDE 402 Bitirme Tezi TDE 402 Bitirme Tezi TDE 402 Bitirme Tezi TDE 402 Bitirme Tezi